Ten serwis wykorzystuje pliki cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.[x]
Wyślij zapytanie
Schowek ()
szukaj części

Ciekawostki motoryzacyjne

Administrator serwisu

2CD Multimedia Krzysztof Piasecki

tel. 65-512-22-41
tel. kom: 517-372-269
e-mail: info@gielda-czesci.pl
ul. Kościańska 8/1
64-000 Racot
woj. wielkopolskie
NIP: 7840006296
Artykuły
Wrzesień 2012
Październik 2012

Smart - Roadster - (2003 - 2005) - Lusterka / Lewe ręczne wewnętrznie regulowane

Cena: 85 zł ( Część używana )

Handel Auto Części Używane

Daniel Wesołowski

ul. Dworcowa 26

86-200 Chełmno

Kujawsko-pomorskie

Tel. 56/6863325

Tel. kom. 601681427

Cena: 85 zł
Pojemność: Nie podano
Moc: Nie podano
Rok produkcji: Nie podano
Numer części: Nie podano
Stan: Część używana
Opis: Sprzedaż i naprawa lusterek do wszystkich modeli samochodów. Wysyłki, faktury uproszczone, hurt, detal. Lusterka przeznaczone na ruch prawostronny (nie angielskie). W zależności od posiadanych funkcji (podgrzewanie, zamykanie, pamięć, fotochrom, regulacja) cena lusterka ulega zmianie. Oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych. Zapraszamy! Ważna informacja Oferowane lusterka są używane, całkowicie sprawne i oryginalne. Oferujemy również zamienniki. W związku z ciągłą sprzedażą, zdjęcie często nie przedstawia konkretnego lusterka: kolor i posiadane funkcje mogą być inne. Zdjęcie ma za zadanie pokazania kształtu, mocowań i ogólnego wyglądu lusterka. Na życzenie przesyłamy zdjęcie rzeczywiste. Prosimy również o upewnienie się, czy nie nastąpiła zmiana ceny, która w przypadku części używanych jest bardzo mobilna i nie zawsze udaje się dokonać natychmiastowej aktualizacji.
Informacja o płatności: Wpłata na konto lub płatne przy odbiorze.
Informacja o wysyłce: Wysyłka w ciągu 24 godzin.
Firma: Handel Auto Części Używane
Osoba kontaktowa: Daniel Wesołowski
Ulica: Dworcowa 26
Kod / Miejscowość: 86-200 Chełmno
Telefon: 0048 56/6863325
Telefon komórkowy: +48 601681427
Fax: 0048
Gadu-Gadu:
Skype:
WWW:
Region: Kujawsko-pomorskie

Informacja o firmie:

Zajmujemy się sprzedażą przedniego i tylnego oświetlenia,lusterek samochodowych oraz naprawą . Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną przez 24h na dobę. U nas znajdziesz lusterka samochodowe,wkłady lusterek,reflektory samochodowe,lampy tylne do każdego modelu samochodu! Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie oferty spełniającej oczekiwania klientów. Ponadto prowadzimy sprzedaż innych części samochodowych. Pojawiamy się w każdy czwartek i niedzielę na giełdzie w Poznaniu. Natomiast w niedzielę można nas także znaleźć na giełdzie w Bydgoszczy i Pruszczu Gdańskim. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej bogatej oferty.
Poniższy formularz służy wyłącznie do przesyłania komentarza po zakończeniu transakcji.
Wystaw opinię


* Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu www.gielda-czesci.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez 2CD Multimedia z siedzibą w Racocie w zakresie i w celu świadczenia usług określonych Regulaminem www.gielda-czesci.com.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach określonych Polityką Ochrony Prywatności.Aby uzyskać możliwość otrzymania rabatu, przy kontakcie ze sprzedawcą, powołaj się na gielda-czesci.pl .
Zadaj pytanie Sprzedającemu.
* Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu www.gielda-czesci.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez 2CD Multimedia z siedzibą w Racocie w zakresie i w celu świadczenia usług określonych Regulaminem www.gielda-czesci.com.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach określonych Polityką Ochrony Prywatności.Realizacja 2CD Multimedia © 2012